Kā iepirkties

Visas cenas veikala mājas lapā norādītas ar PVN 21%.
 
Pasūtīt preces iespējams online internetveikalā. Zemāk instrukcija kā pareizi veikt pasūtījumu. Pa telefonu  pasūtījumi netiek pieņemti. Izņēmums tikai  pastāvīgiem klientiem. Ja vēlaties preci izņemt mūsu veikalā, arī tad obligāti jāveic pasūtījums online.
 Juridiskai personai kas pasūtījumu veic pirmo reizi, precīzi jānorāda rekvizīti.


  1. Atrodiet preci

   Izvēlieties preču grupu un uz ekrāna parādīsies visas preces, kas atrodas šajā grupā. Iesakam arī izmantot meklēšanu

  2. Pievienojiet preci  iepirkumu grozam

   Lai pasūtītu izvēlēto preci nospiediet uz iepirkumu simbolu pirkt . Grozā Jūs varat ielikt vairākas preces. Pasūtāmās preces un to vērtību varat aplūkot lapas labajā pusē, atverot Iepirkuma grozu. Lai turpinātu pasūtījumu, nospiediet pogu Pasūtīt,

  3. Rediģiet pasūtījuma saturu

   Gadījumā, ja vēlaties izņemt kādu preci no iepirkumu groza, nospiediet sarkano krustiņu preces kreisajā pusē un nospiediet pārrēķināt groza saturu. Ja vēlaties mainīt preces daudzumu, lūdzu atjaunojiet groziņa saturu pēc izmaiņām.

  4. Apstipriniet pasūtījumu

   Ja Jūs pasūtat preci mūsu veikalā pirmo reizi, veicot pasūtījumu notiks arī Jūsu datu registrācija. Būs jāievada jauna parole 2 reizes, kura būs nepieciešama nākamiem pasūtījumiem. Ja Jūs jau esat  veicis  pirkumus mūsu veikalā, jums būs jāielogojas ievadot e-mail adresi un paroli.Līzinga izvēles gadījumā Jums būs nepieciešams aizpildīt līzinga anketu. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas, aizpildiet datus par piegādi, apmaksu un līzingu. Jums tāpat būs jānorāda vai vēlaties preci izņemt veikalā, vai tā jāpiegādā. Tāpat būs jānorāda kādā veidā vēlaties maksāt. Lai apstiprinātu pasūtījumu, nospiediet pogu Tālāk, pārbaudiet datu pareizību un spiediet pasūtīt. Pasūtījums ir veikts, ja parādās uzraksts ar pasūtījuma numuru un uzrakstu : Paldies par pasūtījumu, tuvākā laikā ar Jums sazināsies.


 • Preču salīdzināšana. Ja Jūs nevarat izvēlēties kuru labak preci pirkt, piemēram, kuru portatīvo datoru labāk izvēleties, izmantojiet preču salīdzināšanu. Ja virs preces  bildes redzat uzrakstu salīdzināt , tad nospiediet uz zaļo bultiņu. Tas nozīmē ka prece ielikta grozā Salīdzināsanai. Jūs varat salīdzināt vinlaicīgi līdz 4 precēm no vienas preču grupas. kad preces ieliktas grozā salīdzināšanai, atveriet grozu (atrodas labajā pusē zem iepirkumu groza) un salīdziniet preces.

 

      Mums var būt nepieciešamība piezvanīt Jums. Ja pa Jūsu norādīto tālruņa numuru ar Jums  neizdosies sazināties, mēs nevarēsim izpildīt  pasūtījumu.

        Mājaslapā apskatāmajām fotogrāfijām ir informatīvs raksturs, kas nevienmēr atspoguļo preces patieso izskatu. SIA  "Semicom" patur tiesības, neinformējot klientu, mainīt preces cenu.

+371 67543310
P-PK 9-18
KATEGORIJAS