Optiskie kabeļi

Kārtot:
Rādīt lapā:
 
Zyxel DAC10G-1M-ZZ0103F networking cable Black
Ir pieejams: 1
215.07 €
Saņemsi: 12.07.2022
-+
LC-LC Optiskais komutācijas kabelis/duplex/SM/0.5m
Ir pieejams: 9
3.51 €
-+
SC-LC Optiskais komutācijas kabelis/ duplex/ SM/ 0.5m
Ir pieejams: 10
4.24 €
-+
LC-LC Patch Cord/duplex/SM/0.5m LSZH
Ir pieejams: 10
5.88 €
-+
SC-LC patch cord/ duplex/ SM/ 1m
Ir pieejams: 10
6.07 €
-+
SC-LC patch cord/ duplex/ SM/ 2m
Ir pieejams: 10
6.41 €
-+
SC-SC patch cord/ duplex/ SM/ 0.5m LSZH
Ir pieejams: 10
5.88 €
-+
SC-LC/UPC patch cord/ duplex/ MM/ OM2/1m LSZH
Ir pieejams: 10
163.35 €
-+
TOSL-TOSL optiskais kabelis 10m
Ir pieejams: 3
14.40 €
Saņemsi: 11.07.2022
-+
TOSL-TOSL optiskais kabelis 20m
Ir pieejams: 1
22.80 €
Saņemsi: 11.07.2022
-+
Parādīt visas kategorijas
PIEGĀDE
RAŽOTĀJA GARANTIJA
IZDEVIGAS CENAS
+371 67543310
P-PK 9-18
KATEGORIJAS