Līzings

Iegādājoties preces uz nomaksu, piedāvājam izmantojot sekojošu līzinga kompāniju pakalpojumus: "Lateko Līzings" un Aizdevums.lv" .

Lateko lizingā un Aizdevums.lv var iegādāties preci  bez pirmās iemaksa vai ar pirmo iemaksu no 49 Latiem līdz 4000 Latiem, periodā no 3 mēnešiem līdz 3 gadiem. Pirmo iemaksu varesiet veikt skaidrā naudā preces piegādes brīdī vai ar pārskaitījumu.

Precīza Līzinga atmaksas summa un grafiks tiks nosūtīts Jums 0,5-2 stundu laikā atkarībā no līzinga kompānijas, ja līzinga ņēmējs ir fiziska persona. Ja Jūs jau esat izvēlētās līzinga firmas klients, Jūs saņemsiet papildus atlaides.

Lai noformētu preces uz nomaksu Jums jābūt 18/21 gadu vecumu sasniegušai personai ar derīgu Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi un pastāvīgu darba vietu (darba stāžs vismaz 3 mēneši). Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija var pieprasīt izziņu no darba vietas. Šai izziņai jābūt uz firmas veidlapas, tajā jābūt norādītiem: uzņēmuma reģistrācijas numuram, līzinga ņēmēja vārdam, uzvārdam, personas kodam, ieņemamajam amatam un vidējai izpeļņai, jābūt uzņēmuma vadītāja parakstam un paraksta atšifrējumam, kā arī uzņēmuma zīmogam.

Pirmo iemaksu Jūs varat veikt ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā, ja piegādes adrese ir Rīgā.

Saņemot preci Līzinga formētājam jābūt sagatavotai pases kopijai


Latekolīzinga kalkulators

Aizdevums.lv kalkuratorsAizdevums.lv līzinga pieteikums


+371 67543310
P-PK 9-18
KATEGORIJAS