Vispārīgie noteikumi un nosacījumi


Vispārīgie noteikumi un nosacījumi pasūtījumiem, kas veikti tiešsaistē interneta veikala vietnē semikom.lv

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties zemāk pievienotos svarīgākos semikom.lv piedāvāto preču iegādes noteikumus.

Līguma noformēšana un pirkuma piegāde

1. Tā kā semikom.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2. semikom.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

3. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.

4. Uzklikšķinot uz “Noformēt pasūtījumu”, Jūs veicat saistošu pasūtījumu attiecībā uz iepirkumu grozā esošajām precēm. Kad esat iesniedzis pasūtījumu, mēs nosūtīsim Jums pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu. Saistošs līgums tiek noslēgts brīdī, kad Jūs saņemat no mums pasūtījuma apstiprinājumu.

5. Jūs piekrītat tam, ka pārdevēja prasījumi par pirkuma maksas samaksu var tikt nodoti trešajām personām.
6. Lūdzu ņemiet vērā, ka izņēmuma gadījumā mums nav pienākuma piegādāt Jūsu pasūtījumu, ja mūsu piegādātāji nav papildinājuši mūsu preču krājumu, neskatoties uz to, ka mēs esam izpildījuši pasūtīšanai nepieciešamās darbības (noslēguši atbilstošu iepirkuma darījumu). Mēs neesam juridiski atbildīgi par to, ka preces nav pieejamas, un mums bez nepamatotas kavēšanās jāpaziņo Jums par radušos situāciju. Ja preces nav pieejamas, mēs Jums nekavējoties atmaksāsim visus Jūsu veiktos maksājumus.
7. Mēs veicam piegādes vienīgi no mums pieejamajiem krājumiem un tiem krājumiem, kurus esam pasūtījuši no saviem piegādātājiem. Ja termiņi ir izteikti darba dienās, mēs ar to saprotam visas dienas no pirmdienas līdz piektdienai, neskaitot valsts svētku dienas.

Cenas, piegādes izmaksas

Tiek piemērotas tādas cenas, kuras norādītas piedāvājumā pasūtījuma veikšanas dienā. Norādītās cenas ir galīgās cenas (kopsummas), tās ietver Latvijā piemērojamo pievienotās vērtības nodokli attiecīgā likumā noteiktajā likmes apmērā.

Maksājumi

1. Vispārīgi mēs akceptējam šādas maksāšanas metodes: bankas tiešsaistes pārskaitījums, maksājums, izmantojot norēķinu karti, kā arī maksājums ar bankas pārskaitījumu.

2. Jūs piekrītat saņemt rēķinus un atmaksu par atgrieztiem sūtījumiem gan fiziska, gan elektroniskā dokumenta veidā.


Tiesības atteikties no līguma

Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. semikom.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: semicom@semicom.lv norādot pasūtījuma numuru un datumu.


Atbildība par preču defektiem un papildu informācija

 Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

Interneta veikals semikom.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.

Droši veiciet savus pirkumus interneta veikalā brīvdienās! Mēs sazināsimies ar Jums nākamajā darbadienā!


SIA Semicom

Reģistrācijas numurs: 40003729305
Maija iela 8, Rīga
LV-1006, Latvija

+371 67543310
P-PK 9-18
KATEGORIJAS